Wózek do przewożenia chorych – Euro-Medical – Polecamy

0
232

Firma Euro-medical ma dużą ofertę handlową wózków do przewożenia pacjentów. Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całego kraju. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zapraszamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia chorych to narzędzie medyczne, które służy do przewożenia rannych i chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia chorych są przygotowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych i oddziałów opieki po znieczuleniu ogólnym. Nasza firma oferuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych jak również o stałej wysokości dostosowane do oczekiwań pacjenta. Nasze wózki do przewożenia wyprodukowane są z wysokiej jakości półproduktów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na czterech kołach jezdnych z blokadą centralna lub do wyboru kierunkową, leże wózka wykonane jest z płyt przeziernych dla promienii rtg lub metalowej kraty. Wózek do przewożenia chorych wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w szerokiej gamie kolorów, barierki boczne rozkładane, uchwyt na butlę tlenową, półkę na pościel czy wieszak na kroplówki. Wózki medyczne dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowania. Jeśli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia pacjentów zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem regionalnym lub wejdź na naszą stronę www i wyślij zapytanie. Zachęcamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych .
Euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych jak również szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie posiadamy kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia chorych, wózki do przewozu zwłok, łóżka szpitalne. Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę wejdź na naszą stronę internetową. Jako firma pracujemy na runku już ponad 12 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w sferze dostaw sprzętu medycznego dla krajowych oraz zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt służy pacjentom w wielu placówkach na terenie kraju. Naszymi klientami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres mail: biuro@euro-medical.pl
strona www: https://euro-medical.pl

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.