Lato na drodze, tylko z polisą DEFEND Gap!

0
1082

Urlop, słońce, beztroska atmosfera i zatłoczone ulice. To bardzo częsty wakacyjny scenariusz – szczególnie w dobie wciąż trwającej pandemii ludzie często wybierają samochód, jako środek transportu na wakacje. Ma to jednak swoje wady. W sezonie urlopowym na ulicach często obserwujemy wzmożony ruch na autostradach i nie tylko. Taka sytuacja na drogach sprzyja wypadkom, a one z kolei niosą za sobą ryzyko zniszczenia pojazdu.

Brawurowa jazda sprzyja wypadkom

Głośna muzyka, rozkojarzenie i prędkość – to jedne z czynników, które są często bezpośrednią przyczyną wypadków na drodze. Według danych statystycznych udostępnionych przez policję, w 2020 roku miało miejsce ponad 380 000 kolizji drogowych oraz ponad 23 500 zgłoszonych wypadków. Wiele z nich wydarzyło się właśnie w letnich miesiącach.

Błędy innych – szkoda Twoja!

Niestety nasza ostrożność i przestrzeganie przepisów, czasami mogą nie wystarczyć. W końcu nie jesteśmy w stanie przewidzieć każdego ruchu innego kierowcy. Wiąże się to z tym, że nawet jeśli wypadek drogowy odbędzie się nie z naszej winy i nastąpi szkoda całkowita, to możemy stracić wiele pieniędzy w wyniku zaniżonej wyceny wartości naszego auta. Ubezpieczyciele szacują wartość z momentu zdarzenia drogowego, dlatego tak istotne jest to, by posiadać ochronę, która sprawi, że nie stracimy z powodu brawury i błędów innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego warto wiedzieć, czym jest GAP.

Po pierwsze DEFEND Gap

Jeśli ktoś pyta „ubezpieczenie GAP czy warto?”, to odpowiadamy TAK! Taka forma ochrony, to zabezpieczenie finansowe naszych codziennych podróży samochodem. Ubezpieczenie GAP pokrywa spadek wartości pojazdu i jest wyrównaniem do odszkodowania wypłaconego z policy AC lub OC sprawcy. Szkoda całkowita zdarza się bardzo często – szczególnie przy dużych prędkościach – i właśnie w takich sytuacjach pomaga DEFEND Gap. Dzięki temu szybko kupimy samochód podobnej klasy lub spłacimy kredyt/leasing, który zaciągnęliśmy na poprzednie auto.

Skorzystaj z przygotowanego kalkulatora na stronie www.gaponline.pl i wybierz najlepszą ofertę dla siebie. Kup online, także na raty.

#DEFENDgap #DEFENDinsurance #GAPonline #ZawszeNowy #GapFakturowy #GAPdoLeasingu #GapDirect

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.